background

Ziyaretçilerimiz Yorumları

“Ben 6 yıldır romatoid artrit hastasıyım. Aynı zamanda her iki dizimde de ortapedik rahatsızlıklarım bulunmaktadır. Ankara'da bir çok hastaneye gittim ve hemen hemen hepsi yaş ve zor bir ameliyat demeleri sebebiyle taki Op. Dr. Alpkorkuttaş Arifoğlu hocama rastlayana kadar malesef çok büyük zorluklar yaşadım. Kendisi bana güven ve cesaret vererek her iki dizimden de ameliyat etti. Herkese tereddütsüz tavsiye eder, başta Op. Dr. Alpkorkuttaş Arifoğlu, ekibi ve hastane personeline teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.”

“Çok ilgili işinde uzman bir doktor.bu süreçte bizleri hiç yanlız bırakmadı. Babam Bülent Özdemir başarılı geçen diz protez operasyondan sonra çok kısa sürede sağlığına kavuştu.Teşekkürler Hocam.”

“Alp hocam alanında çok başarılı ve bilgili bir doktor. Detaylı incelemesi ve bilgilendirmesi için çok teşekkür ederim”

“55 yaşındaki annem için gittik kalça çıkıklığı vardı gerekli tahlilleri yaptıktan sonra ameliyat olması gerektiğini ve olmazsa ilerde daha kötü olacağını söyledi bizde ameliyata karar verdik. Güler yüzlü anlayışlı her şeyi tane tane anlattı hocamız. İki ameliyat da çok başarılı geçti kalça protezi y apıldı yaklaşık 3 ay oldu annem şuan çok iyi durumda hocamıza çok teşekkür ederiz güler yüzlü anlayışlı her konuda bize yardımcı oldu herkeze tavsiye ederim.”

“Yaklaşık 10 yıldır hastane hastane gezdim geçmeyen şiddetli bel bacak ağrılarım vardı romatoloji doktorunun bulamadığını ALP hocam sadece duruşumdan bile hastalığımı tahmin edip gerekli tahlilleri istedi tahlil sonucu ve uzmanlığıyla hastalığımın adını söyledi devam edeceğim romatoloji doktorunu da bana söyleyerek adım adım ne yapacaklarımı söyledi.Devam ettiğim doktorumdan da Alp hocam gibi çok memnun kaldım ağrılarım geçti.Şu an 28 yaşındayım ben 18 yaşından beri düzgün uykum bile yoktu en azından Ankilizon spondilit olduğunu Alp hocam sayesinde öğrendim branşı olmadığı halde anladı ve yardımcı oldu size Minnettarım Alpkorkuttaş Arifoğlu ...”

“Trafik kazası sonrasında Alp korkuttas hocamıza mauayene olduk ameliyat sonrası takibi ilgisi çok güzeldı ekibine ve kendisine çok teşekür edeeriz”

author thumb

Aysegul Karabatak

author thumb

IRMAK YILMAZ

author thumb

Recep Gölcük

author thumb

Ade*** Yı***

author thumb

Fat** Öz***

author thumb

Bir** Çe**

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz

Telefon
WhatsApp
Harita
İnstagram
Youtube